piątek, 10 października 2014

MakeUp - Iconic 3 ponownie w akcji


Dzisiaj kolejna propozycja paletką Iconic 3. 


Tym razem postawiłam na bardzo ładny cień w kolorze miedzi złamany pomarańczem, który pięknie podbija moją niebieską tęczówkę.
Przepraszam po raz kolejny za stan rzęs, ale są w trakcie kuracji i niestety "robię co chcą" - mam nadzieję, że się trochę uspokoją kiedy już podrosną... 

Na usta piękna pomadka w odcieniu zgaszonego różu z NYX San Paulo.


-----------------------------------------


 Sceptycznie byłam nastawiona do kosmetyków tej firmy, ale wszyscy zachwalali, cena zadowalająca bo taka paletka kosztuje około 20zł, a jakość tych cieni jest no powiem nie najgorsza...

Nie chce się czepiać, bo specjalistką nie jestem ale jednak jakość tych ciemnych cieni lub tych cieni z drobinami (np. ten drugi w kolejności) mogłaby być lepsza. Ciemny cień z tej paletki czyli ostatni jest to cień taki bordowy z delikatnymi drobinkami, jednak kiedy nakładamy go na powiekę zostaje czarny cień a drobinki uciekają i trzeba dokładać i dokładać. Ten jasny cień o którym wspominałam niestety też nie przypadł mi do gustu - brokat sypie się dookoła a na powiece zostaje bardzo niewiele produktu.
 Może nie powinnam wymagać od tych cieni nie wiadomo czego za taką ceną, ale ja należę do osób która woli zapłacić 5 zł więcej za drobinkę lepszą jakość. 

To samo występuje w kolejnej paletce jaką posiadam DiaDeLosMuertos o której niedługo... 


Bardzo fajna i miła dla oka paletka do dziennego makijażu jak i wieczorowego - jeżeli ktoś nie ma palety z naturalnymi różami i brązami to polecam, bo 20 zł to niedużo a cienie są bardzo ładne. 

Mnie jednak nie porwała, ale będę po nią często sięgać. 


Dostępność - sklepy internetowe.


 Macie te paletki Iconic lub inne tej firmy? 
Jakie są Wasze wrażenia? 


Do następnego! 

1 komentarz: